Berk Muhammet Sezgin Kimdir?


Berk Muhammet Sezgin kimdir? Berk Muhammet kaç yaşında? Son zamanların hızlı youtuberlerinden bir tanesi olan Berk 1999 İstanbul doğumludur. Youtube kanalında çektiği oyun videoları ile gündeme gelen ve 1,5 M takipçisi bulunan başarılı bir kişidir.

Yayınladığı videolara sadece oyun ağırlıklı demek biraz zordur. Çünkü kişi pek çok farklı türde video yayınlamaktadır. Bunlar;
  • Oyun videoları
  • Vlog videoları
  • Challenge videoları
  • Kendi müzik videoları

Yukarıdaki tarzlarda çektiği videolar ile Youtube ortamında bir hayli popüler olduğunu ve kendisi ile ailesini geçindirebilecek kadar iyi miktarlar kazandığını söyleyebiliriz. Ünlü youtuber, aynı zamanda Enes Batur tarafından çekilen “Hayal mi Gerçek mi?” isimli sineme filminde de rol almıştır.

Berk Muhammet Youtube Kanalı

Berk, ortama geç giren youtuberlerden olmasına rağmen bir anda popüler olmayı başarmıştır. 9 Mayıs 2015 tarihinde açtığı youtube kanalı ile birlikte 200 M+ görüntüleme almayı başarmıştır. Minecraft ve fortnite oyunlarına dair çektiği videolar ile gündeme gelmeyi başarmıştır.

Fortnite oyununa dair çektiği ön izleme ve parkur oyunlarına istinaden bir hayli popülerlik kazanmıştır.

Berk Muhammet Minecraft

Berk tarafından çekilen videolara baktığımızda pek çok videonun 1M + izlenme aldığını görüyoruz. Berk Muhammet Minecraft ile çektiği videolarda hem güldürmeyi hemde bölümler hakkında detaylı bilgiler vermeyi başarmaktadır.

Rakiplerine göre farkı ise son derece doğal oluşudur. Yakışıklı youtuber, aynı zamanda arkadaşları ile de videolar çekip paylaşım yapmaktadır. Ekip dediği arkadaşları ile çektiği videolarda en çok izlenenler arasına girmeyi başarmıştır.

Berk Muhammet Fortnite

Fortnite bildiğiniz gibi parkur videoları ile son derece ilgi çekici bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Berk Muhammet Fortnite ile birlikte aradığı heyecanı ve kitleyi yakalamayı başarmıştır. Hatta fortnite oyununun minecraft oyununa göre daha fazla tutulduğunu da söylemekten çekinmiyoruz.

Oyun üzerinde çektiği parkur ve bölüm videoları ile birlikte hem kendi yorumunu başarılı bir şekilde katmayı başaran Muhammet, aynı zamanda doğallığı ile de kendisini izletmeyi başarmıştır.

Berk Muhammet Brawl Stars

Berk sadece minecraft ve fortnite için video çekmemektedir. Aynı zamanda Brawl stars ve GTA gibi oyunlar içinde videolar çekmektedir. Fortnite ve minecraft videolarından sonra en çok Brawl oyununu sevdiğini söyleyebiliriz. Ünlü youtuber tarafından bu oyunlarda yaşadıkları, zorlukları ve geçemediği bölümleri çekmek, onların üzerinden geyik yapmak son derece zevkli bir hale getirilmektedir.

Berk Muhammet Boyu, Yaşı ve Şarkısı

Berk Muhammet boyu olarak karşımıza 1,75 boylarında genç bir delikanlı çıkmaktadır. Öte yandan 1999 yılında doğduğunu da zaten söylemiştik. Buna göre 2020 yılı itibari ile Muhammet 21 yaşındadır. Berk Muhammet nerede yaşıyor diye merak ediyorsanız eğer İstanbul olarak bu soruyu yanıtlıyoruz. 

Berk Muhammet Şarkı olarak baktığımız zaman ise karşımıza elbette ki kendi tarafından seslendirilen “Mami şarkısı” çıkmaktadır. Youtube platformuna 2 yıl önce yüklenen bu şarkı 15 M+ aldığı izlenim ile Berk’e yüklü miktarda bir gelir bıraktığını da söyleyebiliriz.

Youtuber tarafından kazanılan miktarlar hiçbir zaman açıklanmasa da Berk Muhammet ne kadar kazanıyor sorusunun cevabını da tahmini olarak aylık 10 Bin TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Youtube kanalını ziyaret etmek isterseniz eğer burayı tıklayabilirsiniz.