Dolunay ŞarkısıEnes Batur dolunay şarkısı ile adeta rekorları peş peşe kırdı. 20 Aralık 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve bir gecede tam 5 milyon kere izlenmesi mi dersiniz yoksa dikkat çeken klip mi dersiniz beklenenleri tam anlamıyla karşıladı. Enes bu şarkı ve klip için aylarca çalıştığını söylese de ve bir dünya para harcadığını söylese de gerçekten bunlara değer mi idi? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar.

Enes şarkısını yayınlarken hem parti verdi hemde bunu canlı yayınla izleyicileri ile buluşturmayı başardı. Dolunay klibi savaş sonrası yerde yatan bir kişi ile başlıyor. Elbette ki başkahramanımız olan Enes bu kişiyi canlandırıyor. Enes’in uyandığını gören askerler ise hemen ona saldırıyor ve klip bu şekilde bir aksiyon sahnesi ile beklenenden farklı bir şekilde giriş yapıyor. En son ise Enes atına binerek yola çıkıyor. Ortalıkta Dolaşan dedikodulara göre ise Enes bu şarkı klibi ve diğer detayları için toplamda 100.000 TL gibi bir rakam harcadığıdır. Harcanır mı? Muhtemelen harcamıştır diyen taraftayım ben.

Dolunay Şarkısı Çalıntı Mı?

Şarkı piyasaya çıktıktan sonra Reynmen şarkının Gülşen’in bir şarkısından çalıntı bir parça olduğunu söyleyerek şarkının gündemden hiç düşmemesini dahi sağladı. İlk gecede 5 milyon kez izlenmesi ise zaten gelecekte neler olacağını gösteren en önemli bir delildir.

Elbette sadece sözleri değil aynı zamanda klibininde çalıntı olduğuna daire çok fazla sayıda tepki gelmiştir. Hatta klibin Post Malone isimli dünyaca ünlü şarkıcının çektiği klipten çalıntı olduğu en fazla kulağımıza gelen haberler arasında yer bulmuştur.
Her neyse. Biz bu detaylara çok fazla kulak kabartmadan Dolunay şarkı sözleri ile yazımıza devam etmek istiyoruz.

Dolunay Sözleri

Susar herkes susar
Her yer kural
Yıkın duvarları
Uğra, yanıma uğra
Bir yazı tuğra bükelim tüm kolları
Koy koy yeni bi' kat
Onu da geçeyim iyi bi' fark
Zoruna gidenin dili kurak
Kapalı kapıya çeneni tak
Boşver geri topla
Verdiğin değerin dili olsa
Kalbimi vurmuş gidiyorsan
Acı diliyorsan ne de biliyorsan
Kızgın güllerin üstüne düşmüş dolunayım ben (woo)
Soldum bir kere, geriye dönersem yok olayım ben (ey)
Koştum bi' firara, beni ölmezsem yine ara
Kara kış gibiyim sobalara, bizi doldursun odalara
Kızgın güllerin üstüne düşmüş dolunayım ben (woo)
Soldum bir kere, geriye dönersem yok olayım ben (ey)
Koştum bi' firara, beni ölmezsem yine ara
Kara kış gibiyim sobalara, bizi doldursun odalara
Susar herkes susar
Her yer kural
Yıkın duvarları
Uğra, yanıma uğra
Bir yazı…

Dolunay İndir

Dolunay ile harcadığı paradan daha fazlasını kazanmayı başaran Enes, aslında ticari olarak gerçekten çok doğru adımlar atmayı başarmaktadır. Sizlerinde bu şarkının klibini ve diğer detaylarını merak ettiğinizi biliyoruz. Bunun için aşağıdaki bağlantılardan şarkının orijinal halini hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dolunay MP3 indir için Tıklayınız.

Dolunay dinlemek için Tıklayınız.

Dolunay Remix (Furkan Korkmaz) için Tıklayınız.

Yukarıdaki bağlantılar sonrasında şarkıyı dilerseniz indirebilir, dilerseniz dinleyebilirsiniz. Dolunay şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan Enes, diğer şarkıları ile de aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Dolunay indir için sizlerde yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.