Youtube Abone Hilesi


Youtube tarafından son getirilen yenilikler ile birlikte açtığınız bir kanalın para kazanma özelliğinin aktif hale getirilebilmesi için 1000 abone ve 4000 saat izlenme sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için Youtube abone hilesi ile abone sayısını arttırmak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır.

İnternetten ek gelir kazanabilmek adına Youtube platformu da oldukça önemli bir gelir kapısı haline geldi. Platform yönetimi ise olası bir hilenin ve spamın önüne geçebilmek için 2018 yılında saat ve abone şartını kanallara getirdi ve para kazanmak için belirli kriterleri devreye soktu. Bu sayede işini doğru düzgün yapan kişilerin önüne bir mani gelmezken platformdan hile yolu ile para kazanmaya çalışan kişilerin işleri daha da zorlaştı. Ancak yinede tam anlamıyla bu işler engellenmiş değil.

Youtube Abone Neden Önemli?

Aslına bakarsanız bu konuyu yukarıda biraz açıklamaya çalıştık. Ancak biraz daha açarsak bu platformda yeni bir kanal açtınız diyelim. 2018 yılından önce hemen para kazanmaya başlayabiliyordunuz. Ancak bu tarihten sonra kanallarınızın 1000 aboneye ulaşması gerektiği şartı getirilmiştir.

Bu şart ile birlikte platform hem daha kaliteli bir ortama bürünmüş hemde genel olarak insanların yaptıkları hilelere bir çizik atılmıştır. Tabi bu şart ile birlikte insanlar Youtube abone sayısı arttırma yollarını aramaya başlamış ve bunun hileli yollarını bulmuştur. Bu yazımızda da sizlere nasıl youtube üye sayınızı arttırabileceğinizi anlatacağız.

     1.    Youtube Abone Satın Al

Youtube abone hilesi dediğiniz zaman elbette ki bunun ilk yolu basarım parayı alırım abone mantığıdır. Bazı platformlarda 1000 abone satın alma değeri yaklaşık olarak 200 TL civarına falan denk gelmektedir. Ancak bunu ücretsiz yapabileceğiniz bir takım dayanışma siteleri de mevcuttur. Öncelikle Türkiye’de youtube ortamlarında bulunan kişilerin ve youtuberlerin en çok takıldığı siteyi de sizlere aşağıda paylaşıyoruz. Bu siteye üye olarak sizlerde satış yapan kişilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Youtube forumuna giriş yapmak ve youtube abone satın al işlemi yapabilmek için burayı tıklayabilirsiniz.

     2.    Youtube Abone Kasma

Eğer paranızın değerli olduğunu ve hiçbir şeyin uğraş vermeden zahmetsizce elde edilmeyeceğini düşünüyorsanız o zamanda sizleri dayanışma sitelerine yönlendirebiliriz. Youtube abone kasma sitelerinden en önemlileri arasında bulunan siteyi aşağıda sizlere bırakacağız. Bunun haricinde mantığından kısaca bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. Siteye dünya çapında sayısı milyonları bulan kişiler girmektedir. İşte bu kişilerde aynı sizin gibi aboneye sahip olmak istemektedirler. İşte bu noktada yapmanız gereken şey siz onların kanallarına abone olurken onlarında sizlerin kanalına abone olmasını sağlamaktır. Her abone olduğunuz kanaldan kredi kazanırken aynı zamanda sizin kanalınıza üye olan kişilerde sizin kredinizin eksilmesini sağlamaktadır. Sonuç olarak ücretsiz bir şekilde karşılıklı abone kasmanıza yarayan yerlerdir. Ancak burada bazı botlarında çalıştığını ve kanalınızın spama düşme riski olduğunu unutmayın.

Karşılıklı Youtube abone hilesi yardımlaşma sitesi için burayı tıklayınız.

     3.    Youtube Abone Sayacı

Youtube abone sayacı genellikle bu platformda birden fazla kanalı bulunan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İşte bu noktada karşınıza tüm kanallarınızın üye miktarlarını aynı anda görebileceğiniz bir platforma ihtiyaç duyacaksınız demektir. Çünkü kanal sayısı arttıkça o kanallardaki hâkimiyet miktarınızda aynı oranda azalmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için Google amcaya başvuru yapmak ve oradan istediğiniz bir abone sayıcını seçmek öncelikli meselelerinizden bir tanesi olmalıdır.

Yukarıdaki 3 tane yol ile sizlere Youtube abone arttırma konusunda neler yapmanız gerektiğini kısaca anlatmış bulunmaktayız. Youtube abone hilesi ile yapacağınız tüm işlemlerde öncelikli olarak kanalınızın spama düşmemesini sağlamanız gerekmektedir. O nedenle yapacağınız işlemlerin tümünde son derece dikkatli olmalı ve güvenmediğiniz hiçbir ortamda kanal bilgilerinizi vermemelisiniz.

Bazı zamanlarda ise insanlar Youtube aboneleri görme konusunda ısrarcı olmak istemektedirler. İşte bu noktada sizlere düşen en önemli görevlerden bir tanesi de bunu yapabilmek için bir takım sitelere hem kanal giriş bilgilerinizi hemde şifrenizi vermenizden geçmektedir. İşte bu yollardan uzak durmanızı son derece tavsiye ederiz.

Youtube Kanalın Para Kazanma Özelliğinin Aktifleştirilmesinin Faydaları

Şimdi bu platformda bulunan bir kanalınızın para kazanma özelliğini aktifleştirebildiğinizi düşünsenize? İşte böyle bir kanalı mesela kaç günde yapabilirsiniz? Öncelikli olarak iştahını kabartacak bir bilgi vermek isterim. Para kazanması aktif olan bir kanalın değeri 1500 TL civarında bulunmaktadır. Böyle bir kanalı forumlarda rahatlıkla bu civarda bir miktara satabilirsiniz. Ayda 2 veya 3 tane kanalın para kazanma özelliğini aktifleştirebildiğinizi düşünsenize? Her kanal için 1500 TL dersek eğer 3 tane kanal için 4500 TL yapar ki bu da asgari ücretin 2 katı demektir. Evde ek gelir olanaklarından bir tanesi de elbette ki bu yöntemdir.

Bunu başarabilmek için youtube abone hilesi ücretsiz yollardan bir tanesini denemeli ve kanalınıza abone çekmeye başlamalısınız. İşte daha sonra isterseniz bize ulaşarak satış yapabileceğiniz yerler konusunda bilgi dahi alabilirsiniz. Youtube abone kas ile birlikte sizlerde evden ek gelire kavuşabilir ve kısa zaman içerisinde kanalınızın para kazanma özelliğini aktifleştirebilirsiniz.