Youtuber Life APKYoutuber life APK ile birlikte gününüzü eğlenceli geçireceğiniz bir oyunu telefonunuza indirebilirsiniz. Bu oyunların amacı, bir youtuber olarak oyuna başlıyorsunuz ve kanalınıza video yükleyerek onun izlenmesini sağlıyorsunuz. Yazımızın sonunda Youtubers life APK indir linklerini de bulacaksınız.

Aynı bir zamanlar sanal bebek oyunlarında olduğu gibi bu oyunlarda da sıfırdan başlayarak kısa sürede yükselebilirsiniz. Simülasyon ve kariyer türündeki oyunları seven kişiler tarafından son derece zevkli bir oyundur. Sıfırdan kuracağınız bir kanalda yakalayacağınız başarılar ile kısa sürede istediğinizi elde edebilir ve hızla kendinizi ve kanalınızı geliştirebilirsiniz. Youtube ile birlikte daha pek çok seçenekten yararlanabileceğiniz bu oyunda dilerseniz hileli versiyonlarını da aşağıda bulunan linklerden indirebilirsiniz.

Youtubers life gaming channel V1.5.4 Mod APK oyununun yapımcılığını U-Play online üstlenmiştir. Android telefonlar için özel olarak tasarlanan bu oyunda şunları yapabilirsiniz.
  - Youtuber olarak evinizde video hazırlayabilirsiniz.
  - Bu videoları dilerseniz paylaşım yapabilirsiniz.
  - Bir tane kanal açarak bu videoları yükleyebilirsiniz.
  - Takipçi sayınızı arttırmaya yönelik işlemler yapabilirsiniz.
  - Videolarınız izlendikçe ve takipçi sayınız arttıkça para kazanırsınız.


Youtubers Life APK indir seçeneği ile birlikte aşağıdaki linklerden dilerseniz hemen bu oyunları telefonunuza indirebilirsiniz. Hileli olan modları indirirseniz eğer sınırsız para ile oyunun zevkini tam anlamıyla çıkartabilirsiniz. Video çekebilmek için istediğiniz ekipman ve araçları satın alabilir, karakterinizin özelliklerini, yeteneklerini hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Güncellenen sürümü ile birlikte pek çok özellikte bu sürüme eklenmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkçe dil desteği olması da oyunu başlı başına ilgi çekici kılmaktadır. Oyuna ulaşmak için Tıklayın.

Oyun içerisinde gerek grafikler gerekse sesler son derece başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Android Play Store’da 28,99 TL olan Youtuber Life APK aşağıda sizlere ücretsiz olarak sunulmuştur.

Oyun Kurulumu Hakkında


Aşağıdaki linklerden oyunu indirdikten sonra kurmaya başlayın. Buraya kadar her şey normal iken oyunu daha önce oynadınız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız eğer oyunu hiçbir şekilde silmeden üzerine tekrar APK dosyasını kurmalısınız.
Youtubers Life Gaming Channel 1.5.4 para hile apk Hileli olan modlarda paranızın azalmayacağını ve harcadıkça daima artacağını göz önünde bulundurun.

Youtubers Life Gaming Channel 1.5.4 yetenek hile apk işleminde ise yeteneklerinizin devamlı olarak artacağını bilmelisiniz.

Android 4,4 ve üzeri sürümler için geçerli olan bu uygulama ile birlikte kısa sürede aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Kurulumda sorun yaşanmaması için tüm her şeyi tek bir dosyada toplamış bulunuyoruz.

Oyunun hileli ve hilesiz tüm versiyonları için bu linke tıklamanız yeterlidir. Oyuna ulaşmak için Tıklayın.