Batuhan Çelik Kimdir


Ünlü youtuber Batuhan Çelik kimdir sorusunun cevabını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz. Çektiği oyun videoları ile tanınan Batuhan, bu alanda gerçekten başarılı olmuş kişilerden bir tanesidir. Elbette oyun denilince akla ilk olarak minecraft gelmekte ve Batuhan’da bu alanda oldukça başarılı sayabileceğimiz isimlerden bir tanesi olmaktadır.

Batuhan Çelik minecraft ile birlikte son derece pozitif bir ortam yakalamıştır. Kanalının sahip olduğu 1,3 M+ abone ile birlikte oldukça popüler bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Videolarına baktığımız zaman ise Çelik toplamda 377 Milyon kez izlenme almayı başarmıştır. Batuhan sadece oyun videoları değil aynı zamanda kanalında bulunan “oyun dışı videolar” kategorisinde günlük hayatında yaşadığı olaylar ile ilgili videolar ve hatta challenge videoları da paylaşmaktadır. Başarılarına başarı ekleyen Batuhan ile birlikte sizlerde son derece güzel vakitler geçirebilir, oyunlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Batuhan Çelik Minecraft

Batuhan, kanalında minecraft oyununa dair videolar paylaşmaktan asla geri durmamıştır. İşte bu noktada “Minecraft’ta örümcek adam dünyası portalı” isimli 3 yıl önce yayınladığı videosu 3,5M izlenme almayı başarmış ve oldukça popüler olan videolardan bir tanesi olmuştur. Kişi tarafından oluşturulan oynatma listesinde ise toplamda 20 taneden fazla video bulunduğu görülmektedir.
Oyun oynarken çektiği videolarda dürüst, saygılı ve efendi bir kişiliği ile ön plana çıkması belki de onun bu kadar sevilmesinde en önemli faktörlerden bir tanesidir. Belki de başarısının arkasındaki sırlardan bir tanesi de saf ve doğal halidir diyebiliriz.

Batuhan Çelik Portal

Batuhan, rakiplerinden farklı olarak portal videoları çekmekte ve onları kanalında yayınlanmaktadır. İşte bu noktada gerçekten önemli bir başarı yakalamış olan Çelik, başarısının arkasındaki en önemli olaylardan bir tanesi de bu yol ile sağlamıştır diyebiliriz. Batuhan çelik portal oyunu ile zekasını kullanmakta ve her yaşta bulunan kişi tarafından izlenebildiği için büyük bir beğeni almaktadır. Ayrıca kişi sadece oyun oynamakla kalmıyor portal oyununun içeriklerinden ve teknik özelliklerinden de bahsederek izleyicilerini bilgilendiriyor.

Batuhan Mod Videoları

Çelik, kanalında pek çok mod videosu bulundurmaktadır. Batuhan çelik mod ile birlikte de aradığı popülarizmi bulabilmiştir. Özellikle minecraft ve portal oyunu oynarken hazırladığı bu videolar aradığı kitleyi yakalamasında büyük pay sahibi olmuştur. Batuhan’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de yayınladığı bu mod videoları açıklama kısmında indirme linkine yer vermesidir. Böylelikle son derece paylaşımcıl bir insan olduğunu her defasında dile getirmektedir. Batuhan çelik mod paketi içeriklerini ilgili videoların altlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Batuhan Çelik Skin Videoları

Skin videoları denildiğinde akla gelen isimlerden bir tanesi olan Batuhan, kanalına girdiğimizde karşımıza skin videoları çıkmaktadır. Biraz daha detaylı bir şekilde incelediğimizde ise bu videoların içeriklerinin bir kısmının modlar ile oluşturulduğunu hemen anlayabiliriz. Batuhan tarafından verilen bu modları izleyiciler o kadar çok seviyorlar ki hemen indirerek kendi bilgisayarlarında ve oyunlarında deniyorlar. Batuhan çelik skin ile oldukça sevilmeyi başarmıştır.

Batuhan Çelik Hakkında

Batuhan Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli ve boyu hakkında detaylı bilgileri maalesef sizlere sunamıyoruz. Araştırmaya başladığımız zaman karşımıza bu alanlarla ilgili hiçbir bilgi çıkmamaktadır. İşte bu noktada kendisi eğer bizleri duyuyorsa belki bu sorularımızı cevaplamak için bizimle iletişime geçer diye düşünüyoruz.

Öte yandan Batuhan çelik dünyanın sonu modu ile de oldukça fazla beğeni almış kişilerden bir tanesidir. Ayrıca yukarıda baksetmediğimiz ancak Batuhan Çelik Crazy craft ve Batuhan Çelik Herobrine ile çektiği videolarında oldukça fazla beğenildiğini söyleyebiliriz.

Batuhan’ın youtube kanalına gitmek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.