Baturay Anar Kimdir


Youtuberler ile ilgili yazdığımız yazılara Baturay ile devam ediyoruz. Baturay Anar kimdir? Kaç yaşında ve nereli gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

27 Eylül 1997 İstanbul doğumlu olan Baturay, Üsküdar ilçesinde ikamet etmektedir. Aslen Erzincanlı olan Anar, üniversite öğrencisidir. Berkay isimli birde erkek kardeşi bulunmaktadır. Utangaç bir çocuk olan ve birazda çekingen olan Anar, evden çıkmayı pek sevmez ve ku olan düşkünlüğü ile de bilinir. İlginç olarak ise Cingöz isimli bir tane kurbağaya sahip olmasıdır. Pilot olmak isteyen Baturay, bu hayalini gerçekleştirme yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Baturay Anar boyu merak ediyorsanız eğer 1,80 m olduğunu söyleyebiliriz. Kilosu ise 75 KG’dır.

İlk videosunu 2014 yılında paylaşan Anar, o zamandan bu zamana kadar harika bir başarı göstererek Youtube kanalında an itibari ile 3M + takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Buda bu platformdan kazandığı paranın çoğumuzun hayallerini aştığını dahi göstermektedir. Youtube kanalında oldukça eğlenceli videolar paylaşan Anar, özellikle ismini çektiği oyun videoları ile duyurmayı başarmıştır.

Batuhan Anar GTA 5, Minecraft ve Diğer Oyunlar

Baturay Anar GTA 5 ve Minecraft oyunu ile ismini duyurmayı başarmıştır. Kanalında bu konular ile ilgili pek çok video bulunmaktadır. Oyun videoları çekme ve bunu yayınlama konusunda oldukça profesyonel olduğu ise kişinin kanalına girdiğimizde gözümüze ilk çarpan şeylerden bir tanesidir. Baturay Anar Youtube platformu üzerinde paylaştığı diğer oyun ise şu şekildedir.

  • Zula
  • Far Cry
  • Diss
  • Spiderman
  • Formula 1
  • Brawl Stars
  • Poly Bridge

Youtube kanalına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Baturay Anar instagram

Baturay aynı zamanda diğer sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ünlü Youtuber instagram’da da 600 bin+ takipçi sayısına sahiptir. Elbette buranda da bir ek gelir sahibi olduğunu söylememiz hiçte şaşılacak bir şey değildir.

İnstagram kanalına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ile birlikte Baturay Anar sevgilisi ile olan ilişkilerini de göz önünde yaşamamaktadır. Bu nedenle kişinin kız arkadaşı hakkında merak edilen halen büyük bir sır olma özelliğini korumaya devam etmektedir.