Masterchef 2020 Barbaros Yoloğlu Kimdir, Kaç Yaşında

 
Türk televizyon tarihini adeta kasıp kavuran yarışma programı Masterchef 2020 özellikle pandemi sonrasında yayına gelmesi ile birlikte rekor üstüne rekor kırmaktadır. Elbette diğer Türk dizilerinin çekilememesi ve daha pek çok farklı neden bu duruma yol açsa da sonuç olarak an itibari ile en çok izlenen programların başında yer almaktadır. Peki, bu programda yer alan ve Masterchef 2020 yarışmasında boy gösterecek olan iddialı yarışmacı Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşındadır?

Yarışmaya Bodrum'dan dahil olan Barbaros Yoloğlu 26 yaşında bir delikanlıdır. Aslına bakarsanız yaşını çokta gösterdiğini söylemek mümkün değildir. Çünkü tahminlerin çoğu yarışmacının 30'lu yaşların ortalarında olduğu yönündedir. Ancak yarışmacı görüntüsüne nazaran oldukça gençtir.

Mutfakta kendisine son derece güvenen Barbaros, özellikle et yemekleri konusunda oldukça başarılı olacağını söylemektedir. Ancak elbette sadece et değil, diğer alanlarda ve deniz ürünleri konusunda da bir hayli iddialıdır. Kendisine olan güveni ile dikkat çeken yarışmacı henüz yarışmanın ilk gününden "ben bugün önlüğü alıp çıkacağım" diyerek oldukça iddialı açıklamalarda bulunmuştur.

Barbaros Yoloğlu Masterchef Serüveni

Masterchef programına son derece hızlı başlayan aşçı özellikle üçlü düelloda karşılaştığı iddialı rakipleri saf dışı bırakarak bu günlere gelmeyi başarmıştır. Herkesin merak ettiği Masterchef Barbaros Yoloğlu kimdir sorusunun cevabını da burada sizlere vermeye çalışalım. Üçlü düelloda karşılaştığı Deniz Aktuğ ve Murat Kaplan ile kıyasıya yarışan ancak açık ara farkla bu düellodan galip çıkan ünlü şef adayı sonrasında oynanılan ve 16 kişinin katıldığı yarışmadan da henüz ilk turda birinci çıkmayı başarmıştır. Programın ilerleyen bölümlerinde neler yapacağı ise herkesce merak konusudur. Yazımız zaman içinde güncellenecek ve Barbaros Yoloğlu'nun Masterchef'te alacağı yol sizlerle paylaşılacaktır.