Youtube Video İndirYoutube video indir seçeneği ile binlerce videoyu ücretsiz bir şekilde indirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulamalar tamamen programsız bir şekilde yapıldığından dolayı hem hızlı hemde oldukça pratiktir. Sizlere bu yazımızda Youtube video indirme programsız bir şekilde nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Youtube bildiğiniz gibi dünyanın en çok kullanılan sosyal platformlarından bir tanesidir. Haliyle insanlarda bu platformdan para kazanmak, video paylaşarak belirli bir şöhrete sahip olmak için çok çalışmaktadır. Platform üzerinde en güncel dizi izle seçeneği yapabilir, en son çıkan mp3 leri dinleyebilir ve daha pek çok farklı şey yapabilirsiniz. Ancak bir kere bu videoları indirip sürekli internetinizden yemeden izleme şansına da sahipsiniz. İşte sizlere bu yazımızda bahsedeceğimiz yerler buralardan oluşmaktadır.


Youtube Video İndir Program

Youtube video indir mp3 seçeneğini kullanmak için tek yapmanız gereken şey aslına bakarsanız çok basit. Bunları sırası ile şöyle anlatabiliriz.
  1. Öncelikli olarak aşağıda vereceğimiz linklerden bir tanesine tıklamalısınız.
  2. Açılan sayfada reklamları geçtikten sonra ana siteye yönlenirsiniz.
  3. Bu siteye indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.
  4. Sonrasında indir diyerek videoyu telefon veya bilgisayarınıza indirebilir ve keyifli bir şekilde izlemeye / dinlemeye devam edersiniz.
->>>> Site - 1'e gitmek için tıklayınız.
->>>> Site - 2'e gitmek için tıklayınız.
->>>> Site - 3'e gitmek için tıklayınız.


Youtube Video İndir MP4

Youtube video indirme programları ile isterseniz sadece video indirme işlemi yapmayabilirsiniz. Bunların haricinde dilerseniz videoları mp3 veya mp4 seçenekleri ile indirebilir ve daha az boyutta yer kaplama özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özelliği genellikle insanlar şarkılar için tercih etmektedir.

Youtube gibi pek çok farklı seçenek ve türdeki video barındıran başka bir platform bulmak gerçekten çok zordur. En dişli rakipleri arasında olan Dailymotion'un dahi onun yanında esamesi okunmamakadır. İşte bu nedenlerden dolayı insanların bu platforma yüklenmesi son derece normaldir.

Bu özellikler ile birlikte isterseniz Youtube video indir android veya iphone gibi seçenekleri de seçebilirsiniz. Telefon veya bilgisayar fark etmeksizin her türlü konuda bu özellikleri kullanabilirsiniz.


Youtube'den Video İndirmenin Avantajları

Dünyaca ünlü dev bir platformdan video veya mp3 indirmenin çok büyük avantajları bulunmaktadır. İşte bunlardan bazıları;
  • Aradığınız her videoyu bu dev platformda bulabilir ve üstelik cihazlarınıza indirebilirsiniz.
  • Platforma her girdiğinizde internet paketinizin azalmasına izin vermemiş olursunuz.
  • Paranız cebinizde kalır ve çarçur olmaz.
  • Aradığınız şeyleri saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.
Bu  yazımızın akabinde Youtube video indir ücretsiz ve daha pek çok farklı konudaki diğer yazılarımızı da takip edebilirsinmiz.